Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

“El Chapo” Guzman

Torturoi të burgosurit dhe mori rryshfet nga “koka” e trafikut të drogës, komandanti i policisë arrestohet nga kolegët e tij

Policia e Meksikës ka arrestuar një ish-zyrtar policie pasi akuzohet për tortura çnjerëzore ndaj të burgosurve. Ngjarjet kanë ndodhur gati 10 vite më parë...

Lajmet e fundit