Tirana
clear sky
13 ° C
13 °
13 °
58 %
2.1kmh
0 %
Die
13 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ekzekutohet shqiptari

Ekzekutohet me plumb në kokë shqiptari në Spanjë

Një shtetas shqiptar në Spanjë është dhunuar barbarisht dhe ekzekutuar me një plumb në kokë. Trupi i pajetë është gjetur ditën...

Ekzekutohet shqiptari në Berlin (FOTO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Berlinit të Gjermanisë, ku një shqiptar është ekzekutuar me armë zjarri. Emri...

Lajmet e fundit