Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ekzekutohen

“Tradhti e lartë”, Arabia Saudite ekzekuton tre ushtarë

Arabia Saudite ditën e sotme ka ekzekutuar tre ushtarë, të cilët ishin dënuar për “tradhëti të lartë” dhe “bashkëpunim me armikun”. Ministria e Mbrojtjes në...

Qindra të vdekur nga terrorizmi, ekzekutohen 12 të dënuar   

Iraku ka ekzekutuar të paktën 12 persona të dënuar për vepra terroriste. Të enjten, kryeministri irakian Haider al-Abadi urdhëroi "zbatimin e...

“Jetonin në ‘Sokakun e të marrëve’, ky është gabimi i vetëm i çiftit të vrarë sot”

Ngjarja e rëndë e ndodhur sot në orët e para të mëngjesit në qytetin e Gjirokastrës, ka tronditur mbarë opinionin publik. ...

Lajmet e fundit