Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ekzekutimi

Ekzekutimi i Bardhok Pllanajt tronditi qytetin, Ardi Veliu zbarkon në Shkodër: Zbardhni vrasjen sa më shpejt

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, ka mbërritur sot në Shkodër, pas vrasjes së biznesmenit Bardhok Pllanaj dy ditë më parë....

Ekzekutimi i ‘Kumbarit të Shkodrës’, gazetarja tregon detaje: Vrasësit e pritën sa çoi gruan dhe fëmijët në shtëpi, pastaj e ndoqën dhe…

Vrasja e të ashtuquajturit “kumbari i Shkodrës” dje në mbrëmje ka bërë shumë bërë jo vetëm për qytetin verior, por për të gjithë autoritetet...

Gjykatësi ndalon ekzekutimin e gruas në SHBA, ja çfarë e shpëtoi nga vdekja 52-vjeçaren

Një gjykatës amerikan ka ndaluar ekzekutimin e Lisa Montgomery vetëm disa orë para se t’i duhej të bëhej një injeksion vdekjeprurës. ...

Detaje të reja nga vrasja e Kastriot Reçit, viktima u qëllua me plumb në zemër

Pas ekzekutimit të biznesmenit Kastriot Reçi, detaje të reja janë zbuluar rreth vrasjes së tij. Sipas Spitalit të Rrëshenit, viktima është...

PAMJET nga vendi ku u gjet i ekzekutuar miku i Shullazit, dyshohet për VRASËS me pagesë

Newsbomb.al përcjell pamjet nga vendi i ngjarjes ku u vra Edison Harizaj 39 vjeç dhe u plagos Genci Caci 33 vjeç. ...

Një ndër vallet më mahnitëse, njihuni me të pathënat për Osman Takën: Si e shpëtoi kërcimi nga ekzekutimi

A e keni parë vallen e Osman Takës? Kjo valle është bërë shumë popullore edhe në ditët e sotme, ndërkohë që protagonisti Osman Taka...

Ekzekutimi i Elton Çiçës, rrëfehet dëshmitari: Ja ç’më tha autori para se të hynte në lokal

‘Ti je Goli’, kështu i është drejtuar autori i vrasjes së Elton Çiços njërit prej tre personave që ishin në tavolinën në hyrje të...

Ekzekutimi i imamit, Arabia Saudite ndërpret marrdhëniet diplomatike me Iranin

Arabia Sudite ka ndërprerë marrëdhëniet diplmatike me Iranin. Shkak është bërë ekzekutimi me prerje koke të imamit Al-Nimr. Sipas mediave ndërkombëtare mësohet...

Lajmet e fundit