Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Ekzekutimi me breshëri plumbash, miku i Shullazit zbuloi se po ndiqej: Kam një parandjenjë të keqe, po …

Ekzekutimi me breshëri plumbash, miku i Shullazit zbuloi se po ndiqej: Kam një parandjenjë të keqe, po …

Edison Harizaj dhe shoku i tij Genci Caci u vranë në një atentat mafioz pak para mesnatës së të martës në unazën e qytetit...

Lajmet e fundit