Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
24 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
24 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

ekzekutim

Atentati ndaj Demir Backës në Fier, momenti kur familjarët e viktimës përplasen me policinë: Do të q* r*bt, ikni…(VIDEO)

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e djeshme në Fier, ku një u ekzekutua me breshëri plumbash Demir Backa, 57 vjeç. Pasi familjarët kanë...

15 plumba drejt Demir Backës, detaje të reja nga ngjarja në Fier; fisi Backa kishte konflikt me një grup nga Tirana se i kishin...

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua mbrëmjen e djeshme në Fier, ku u ekzekutua me breshëri...

U gjet në Peqin i vrarë me dy plumba, detaje nga ekzekutimi i Alban Semakut, dyshohet se u nxor në kurth nga të njohurit...

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua ditën e djeshme në Peqin, ku u gjet i vrarë...

Ekzekutimi i Xhuljano Bullarit, 25-vjeçari dyshohet se u vra nga pasagjeri, Policia e Vlorës shoqëron 10 persona

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua ditën e djeshme, ku u gjet i pajetë në një...

E RËNDË-EMRI/ Ekzekutohet në sy të fëmijëve 27 vjeçarja shqiptare në SHBA, babanë ia vranë në vitin 1996 në Shqipëri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Florida të SHBA, ku 27 vjeçarja shqiptare Joana Peca me origjinë nga Gjirokastra është gjetur e vrarë...

Në një makinë me Bledar Birçajn e ekzekutuar në Vlorë, përjashtohet polici i Antidrogës

Granit Deromemaj, efektivi i Antidrogës që ishte në një makinë me biznesmenin vlonjat Bledar Birçaj në momentin kur ky i fundit u ekzekutua me...

DEL FOTO: Ky është 35-vjeçari që u ekzekutua me breshëri plumbash në derën e shtëpisë

Personi në foto është Shkëlzen Velaj, i cili mbrëmjen e djeshme gjatë orëve të vona është ekzekutuar me bresheri plumbash në derën e shtëpisë. Bëhet...

“Më hap derën”, flasin fqinjët e Shkëlzen Velajt, që u ekzekutua në Vlorë: Kur nëna hapi derën e pa djalin e vrarë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak pas mesnatës në Vlorë, ku është vrarë 35-vjeçari Shkëlzen Velaj, në derën e shtëpisë. Bëhet me dije se...

Ekzekutimi i 35-vjeçarit pas mesnatës në Vlorë, autorët e ndoqën nëpër shkallët e pallatit, mbi të u zbraz i gjithë kallashnikovi; viktima vëllai i...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak pas mesnate në Vlorë, ku është ekzekutuar para derës së shtëpisë Shkëlzen Velaj, 35 vjeç. Bëhet me dije...

Tronditet vendi: Dy ekzekutime me armë zjarri pas mesnate në Vlorë dhe Lushnje (EMRAT-DETAJE)

Dy ekzekutime me armë zjarri kanë tronditur qytetin e Vlorës dhe Lushnjës vetëm pak minuta pas mesnate. Dy persona janë ekzekutuar në dy ngjarje të...

Lajmet e fundit