Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022

TAG

ekzekutim

Të tre në club duke festuar, del FOTO e Brilant Martinaj dhe dy djemve të Fushë-Kuqes që u ekzekutuan me 50 plumba

Brilant Martinaj dhe dy shokët e tij Besmir Hoxha e Diklen Vata, mbetën të vdekur pasditen e djeshme pasi makinës me të cilin ata...

90 mijë euro për “kokën” e Dumanit dhe të vëllait, KUSH është “Gazi” që i donte të vdekur

90 mijë euro janë ofruar për “kokën” e Nuredin Dumanit dhe vëllait të tij Dashamir Dumani. Për atentatin e dështuar, u kontraktua një person i...

Foto: Kush është Naim Bajri, u ekzekutua sot në Shkodër

Naim Bajri mbeti i vrarë në një atentat me armë zjarri mëngjesin e sotën në qytetin e Shkodrës. Bajri ndodhej i ulur në kafe te...

DEL FOTO/ Ky është Arben Mërkuri, u EKZEKUTUA brenda dyqanit të tij në Sukth

Personi që shihni në foto është Arbën Mërkuri që u ekzekutua mbrëmjen e sotme në Sukth të Durrësit. 48-vjeçari ishte në dyqanin e tij, kur...

ATENTATI në Dobraç, i plagosuri është kushëriri i Bardhok Pllanajt, “kumbarit” të Shkodrës që u ekzekutua një vit më parë

Detaje të reja kanë dalë nga atentati me armë zjarri që ndodhi pak minuta më parë në hyrje të fshatit Dobraç në Shkodër. Bëhet me...

Përfshirja me “mafien shqiptare” e kryemafiozit grek të ekzekutuar natën e Pashkës

Giannis Skaftourou, i konsideruar si një nga kriminelët më të njohur në Greqi u ekzekutua natën e Pashkës, teksa po darkonte jashtë bashkë me...

U arrestua si i dyshuari për vrasjen e Prek Tonajt, Gjykata jep 35 ditë burg për Kësollën: Nuk kemi mjaftueshëm prova

Gjykata e shkallës së parë Shkodër ka dhënë masën “arrest me burg” me afat 35 ditë për Eduart Kesollën, i cili dyshohet se ka...

Ekzekutimi i Albi Bashaliut në Peqin, arrestohen dy persona, dyshohen përkrahës të autorëve të krimit

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë në lidhje me ngjarjen e  rëndë që u shënua në Peqin dy ditë më parë, ku...

EMRAT/ Ekzekutuan biznesmenin Rakip Roli në Laç, arrestohen babë e bir, në pranga edhe bashkëpunëtori i tyre

Policia ka arrestuar dy autorët e dyshuar të vrasjes së biznesmenit Rakip Roli ditën e djeshme në Sanxhak të Laçit. Në pranga janë vënë Skënder...

Pa atentatorët dhe u mundua të largohej, detaje të reja nga ekzekutimi i Rakip Rolit në Laç, merren në pyetje 17 persona

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që u shënua ditën e djeshme në Laç, ku u ekzekutua biznesmeni i...

Lajmet e fundit