Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ekusa spiropali

‘Unë, Nini dhe Elisa jemi super të karikuar për fitoren e tretë’, Veliaj sulmon Bashën: I shan në TV, pastaj ha dreka e darka...

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, tha sot në një intervistë për Report TV, se shqiptarët e kanë të qartë se cilën alternativë duhet të...

Lajmet e fundit