Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
45 %
5.1kmh
75 %
Mar
18 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
16 °
Sht
13 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ekuiliber

Humb ekuilibrin avioni në Kinë, ulet deri në lartësinë 6,000m

Avioni i fluturimit të linjës ajrore Hong Kong- Dalias humbi ekuilibrin në ajër dhe maskat e oksigjenit në kabinë u shkatërruan. Mediat lokale ngrejnë...

Lajmet e fundit