Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ekstremizmi

SHBA po harxhon lekë në Shqipëri për të identifikuar ‘EKSTREMISTËT’, projekti fillon nga shkollat për NXËNËSIT dhe PRINDËRIT

Shtetet e Bashkuara të Amerikës nisni një projekt që i vjen në ndihmë mësuesve, nxënësve dhe prindërve në shkollat shqiptare për të identifikuar rreziqet...

Lajmet e fundit