Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ekstremistet greke

Organizata ekstremiste greke poston foto nga kalaja e Himarës

Pjesëtarët e një organizate ekstremiste greke dyshohet se kanë hyrë në territorin shqiptar dhe kanë vizituar Himarën gjatë ditëve të fundit. ...

EKSTREMISTËT grekë kërcënojnë EMRA PUBLIKË shqiptarë: Do marrim hak edhe brenda në Shqipëri, në listë POLITIKANË, GAZETARË e AKTIVISTË

Një grup ekstremist grek, ka shpërndarë në median greke një listë shqiptarësh që kërcënon se do ti ndjekin hap pas hapi edhe në Shqipëri...

Provokon gazetari: Shqiptarët, grekët e serbët, rraca m*ti! Mesazh ekstremistëve: Keni brisk të paparë, hajde e na e…

Provokon gazetari Genti Minga. Përmes një reagimi në rrjetet sociale, Minga thotë se si grekët, ashtu e serbët e shqiptarët janë njësoj, me përjashtime...

Lajmet e fundit