Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
5 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

ekstradohet

Ishte në kërkim ndërkombëtar, kapet në Itali dhe ekstradohet drejt Shqipërisë 35-vjeçari (EMRI)

Policia ka arrestuar Ifran YMERAJ, 35 vjeç i shpallur në kërkim ndërkombëtar. Sipas policisë, dje, Drejtoria Vendore e Policisë Vlorë, në...

20 vjeçari nga Patosi ekstradohet nga Frankfurti

Shtetasi Fabjo Berhamaj, 20 vjeç nga Patosi është ekstraduar sot nga Gjermania drejt vendit tonë nga Interpol Tirana. Gjykata e Rrethit...

“Vrasje dhe plagosje me paramendim”, ekstradohet nga Britania 41 vjeçari shqiptar

Një 41-vjeçar shqiptar është ekstraduar sot nga Britania. Transferimi i Emiraj Hysajt është bërë për të kryer dënimin në Shqipëri. Ekstradimi i...

Arrestohet në Itali dhe ekstradohet drejt Shqipërisë 27 vjeçari nga Peshkopia

Policia italiane ka arrestuar një 27 vjeçar shqiptar me qëllim ekstradimin e tij drejt Shqipërisë ku rezulton i dënuar me 3.6 vite burg. ...

Vrasja në Sarandë, ekstradohet nga Italia 47-vjeçari Gani Hysa

Interpol Tirana ka ekstraduar sot nga Italia shtetasin Gani Hysa të akuzuar për vrasje me paramendim dhe në bashkëpunim të Edmond Theodhorit, më datë...

Dëbohet nga Italia drejt Shqipërisë “Princeshë Eva” e kokainës dhe prostitucionit

Policia italiane ka shoqëruar nga ambientet e burgut në aeroportin Malpensa një 34 vjeçare, me destinacion Shqipërinë. Eva Preka njihej në ambientet...

Ekstradohet nga Greqia 31 vjeçari i dënuar me tre vite burg për trafik droge

Interpol Tirana ka kryer ekstradimin nga Greqia të shtetasit shqiptar Vasil (Nasibi) Jaha i dënuar me 3 vite burg për prodhim dhe shitje të...

Ekstradohet nga Zvicra 30 vjeçari shqiptar i dënuar me 4 vite burg

Një 30 vjeçar është arrestuar nga policia zvicerane pasi ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar me vendim të Gjykatës së Elbasanit, i akuzuar për prodhim...

Ekstradohet nga Athina, 42 vjeçari ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar

Interpol Tirana ka ekstraduar nga Athina një shtetas shqiptar të dënuar për "Mashtrim". Nga Specialistët  e Interpol Tirana u krye ekstradimi nga...

22-vjeçari u dënua se qëlloi me automatik, kapet në Greqi për llogari të autoriteteve shqiptare

22-vjeçari është arrestuar në Greqi dhe do të ekstradohet në Shqipëri ku është dënuar nga Gjykata e Rrethit Gjyqësor Korçë me 8 vjet burg....

Lajmet e fundit