Tirana
scattered clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
32 %
6.2kmh
40 %
Mar
10 °
Mër
9 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
10 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

ekstradohet

VIDEO/ Vodhi vilën e Benzema-së, ekstradohet drejt Spanjës ish-drejtori i Ujësjellës Kanalizimeve të Kurbinit

Ish-drejtori i Ujësjellës- Kanalizime në Kurbin, Alfred Prodani, është ekstraduar  drejt Spanjës  për t' u përballur me drejtësinë pasi grabiti shtëpinë e futbollistit të...

I dënuar me 6 vite burg, ekstradohet mashtruesi shqiptar nga Zvicra, skema që përdorte (EMRI)

Avni Buci, 48 vjeç, është ekstraduar ditën e sotme nga Zvicra drejt vendit tonë. Sipas informacionit të policisë mësohet se ekstradimi i 48-vjeçarit është...

Atentati në Peshkopi në 2018, ekstradohet nga Franca Fatjon Vishka

Një 27 vjeçar është ekstraduar në Shqipëri, nga Franca, pasi bashkë me të vëllanë në maj të vitit 2018, u kanë bërë atentat dy...

Prej 3 vitesh në burgun e Lezhës, ekstradohet drejt Italisë Ilir Bajri

Është ekstraduar drejt Italisë shtetasi Ilir Bajri i cili akuzohet për prostitucion. Bajri mësohet se ndodhej në burgun e Lezhës prej tre vitesh. Ai do...

Në kërkim për vrasje, ekstradohet nga Anglia 47-vjeçari shqiptar

Një 47-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar është ekstraduar nga Mbretëria e Bashkuar drejt Shqipërisë. Sipas uniformave blu mësohet se shqiptari Defrim Iseberi është arrestuar...

I shpallur në kërkim ndërkombëtar, arrestohet e ekstradohet nga Italia drejt vendit tonë Bledar Cara

Bledar Cara i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar në Itali dhe është ekstraduar drejt vendit tonë. Për këtë shtetas, në vitin 2018, Gjykata për...

2 ton drogë nga Shqipëria në Itali, ekstradohet nga Gjermania fieraku i shumëkërkuar, pjesë e grupit të Avdylajve dhe vëllait të ish deputetit të...

Petrit Sulejmani, 49 vjeç, është arrestuar në Gjermani pasi Interpol Tirana e ka shpallur në kërkim ndërkombër për një episod të gtrafikimit të 2...

I dënuar me 12 vite burg, ekstradohet nga Gjermania 36-vjeçari nga Korça (EMRI-FOTO)

Një 36-vjeçar ka rënë në prangat e policisë në Gjermani me qëllim ekstradimin në Shqipëri. Policia njofton se në pranga ka rënë Andi Janko, 36...

Ekstradimi i mësuesit turk, Hajdari: Shkelje e të drejtave të njeriut

Deputetja Rudina Hajdari ka reaguar për ekstradimin e mësuesit turk Harun Çelik, duke e konsideruar këtë një shkelje të të drejtave të njeriut. ...

U arrestua në aeroportin e Rinasit, ekstradohet kinezi, anëtar i një bande kriminale (SI VINTE GJOBA DHE MORI PENG NJË GRUA)

Interpol Tirana ekstradon drejt Kinës shtetasin në kërkim ndërkombëtar me iniciale G. L. Mesohet se ky shtetas ishte shpallur në kërkim...

Lajmet e fundit