Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ekstradohet ne itali

Ekstradohet në Itali vrasësi shqiptar (Emri)

Është ekstraduar ditën e sotme në Itali një shtetas shqiptar i dënuar për vrasjen e një italiani në vitin 2015. Bëhet...

Lajm fantastik nga Ballist Morina, ja çfarë sapo vendosi gjykata kroate

Ismail Morina apo Ballisti siç e njohin të gjithë shqiptarët tashmë, ka arritur t'i shpëtojë paq dënimit të autoriteteve serbe për ngritjen e flamurit...

Ekstradohet drejt Italisë 48 vjeçari nga Shkodra, i akuzuar për prostitucion

Specialistët e Interpol Tirana kanë ekstraduar drejt Italisë një 48 vjeçar nga Shkodra i akuzuar për prostitucion, trafik qëniesh njerëzore dhe pjesëmarrje në organizata...

Lajmet e fundit