Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Ekstradimi i Izet Haxhisë, reagon deputeti socialist: Duhet të presim tërmet

Ekstradimi i Izet Haxhisë, paralajmëron deputeti socialist: Duhet të presim tërmet

Mbrëmjen e sotme ish-badigardi i Sali Berishës dhe i dënuari në lidhjen me vrasjen e Azem Hajdarit, Izet Haxhia u ekstradua nga Turqia në...

Lajmet e fundit