Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
25 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

TAG

ekstradim

Trafikonte kanabis me italianin, 50 vjeçari shqiptar ekstradohet nga Milano

Nga Zyra Qëndrore Interpol Tirana u bë  ekstradimi nga Milano, Itali drejt vendit tonë i shtetasit shqiptar,  Bardhi Hysa, 50 vjeç , lindur në...

Ekstradohet 51 vjeçari i dënuar për vrasje me 17 vjet burg, Fiqiret Xhenja vrau në Shkodër

Nga Zyra Qëndrore Interpol Tirana u krye ekstradimi nga Athina/Greqi drejt vendit tonë i shtetasit shqiptar Fiqiret Xhenja, 51 vjeç, lindur në Shkodër. ...

Plagosi me sende të forta 3 persona, ekstradohet nga Italia 24 vjeçari

Ekstradohet  nga Italia një shtetas shqiptar i dënuar me 3 vite burg për "Plagosje të rëndë me dashje e kryer në bashkëpunim". ...

Ekstradohet nga Greqia 31 vjeçari i dënuar me tre vite burg për trafik droge

Interpol Tirana ka kryer ekstradimin nga Greqia të shtetasit shqiptar Vasil (Nasibi) Jaha i dënuar me 3 vite burg për prodhim dhe shitje të...

Ekstradohet nga Zvicra 30 vjeçari shqiptar i dënuar me 4 vite burg

Një 30 vjeçar është arrestuar nga policia zvicerane pasi ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar me vendim të Gjykatës së Elbasanit, i akuzuar për prodhim...

Ekstradohet drejt Italisë 48 vjeçari nga Shkodra, i akuzuar për prostitucion

Specialistët e Interpol Tirana kanë ekstraduar drejt Italisë një 48 vjeçar nga Shkodra i akuzuar për prostitucion, trafik qëniesh njerëzore dhe pjesëmarrje në organizata...

Ekstradohet nga Athina, 42 vjeçari ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar

Interpol Tirana ka ekstraduar nga Athina një shtetas shqiptar të dënuar për "Mashtrim". Nga Specialistët  e Interpol Tirana u krye ekstradimi nga...

U ekstradua para dy vitesh, arrestohet “Nik Vojaçek” i dënuar për trafik armësh, droge dhe korrupsion

Policia e Tiranës ka arrestuar ditën e sotme shtetasin Besnik Braka, i njohur edhe si Nik Vojaçek, i dënuar me 2 vite burg për...

Lajmet e fundit