Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ekspuls

I dëbuar 14 herë nga Italia, shqiptari shkon sërish: Më jepni një punë dhe dokumentet

Është dëbuar 14 herë nga shteti italian, për herë të fundit muajin e kaluar, por shqiptarin 36-vjeçar nuk e ndalon asgjë për t’u rikthyer...

Lajmi i keq për emigrantët në Gjermani: Merr ‘ekspuls’ kush nuk gjen…

Emigrantët nga vendet e Europës në Gjermani që kanë mbetur pa punë mund të marrin “ekspuls” nëse nuk arrijnë apo nuk do mund të...

Lajmet e fundit