Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ekspozon te pasmet

Gjysëm nudo/ Modelja shqiptare ekspozon të pasmet brenda një sunduku me xhevahire (Foto)

Modelja shqiptare Redona Koçi, është e njohur për fotot e saj sensuale dhe provokuese në rrjetet sociale. Bukuroshja esmere së fundmi...

Këngëtarja shqiptare ekspozon të pasmet dhe pyet fansat: A do bëhesh Valentini im? (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare Melinda Ademi, ka postuar një foto mjaft provokuese në rrjetin e saj social “Instagram”. Ajo shihet e...

Lajmet e fundit