Tirana
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
9 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Ekspozita “Arritjet e Rilindjes në arenën ndërkombëtare”, Këlliçi: Ja çfarë pasqyrojnë prestigjozet botërore

Ekspozita “Arritjet e Rilindjes në arenën ndërkombëtare”, Këlliçi: Ja çfarë pasqyrojnë prestigjozet botërore

Të rinjtë e FRPD dhe LRI nuk i kanë ndalur protestat e tyre poshtë zyrës së ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, ku kërkojnë dorëheqen...

Lajmet e fundit