Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

EKSPOLZIV

Bombë në makinën e punonjësit të Tatimeve (EMRI)

Një bombë e pashpërthyer është gjetur në makinë e një punonjësi Tatimesh në qytetin e Shkodrës. Granata është gjetur në mjetin...

Shpërthim me eksploziv në Lezhë, hidhet në erë magazina

Në shpërthim me ekspoziv ka ndodhur në Lezhë.  Burime bëjnë me dije se një magazinë jofunksionale në pronësi të shtetasit K.C...

Operacioni “Saga”, sekuestrohen kallëpe me eksploziv, arrestohen 4 persona, mes tyre një grua (EMRAT)

Specialistët e Sektorit të Krimit të Organizuar në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës, pas informacioneve të marra nga Strukturat Policore dhe një pune hetimore...

Lajmet e fundit