Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Eksperti turk

Eksperti turk ‘zbulon’ telefonatën e Ramës me Erdogan: U vumë menjëherë në lëvizje dhe zbarkuam në Tiranë, do ju ndihmojmë të kaloni Covid-19 (E...

Eksperti i Komitetit të Ekspertëve të Turqisë për Covid-19, ka zbuluar në një konferencë me kolegët shqiptarë, se kryeministri Rama ka telefonuar presidentin Erdogan...

Lajmet e fundit