Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

eksperti i KiE

Reforma zgjedhore, eksperti i KiE: Shpërndarja e parave, fenomen dominant në Shqipëri

Paraditen e sotme është mbledhur  Komisioni i Reformës Zgjedhore, ku PD vijon që të akuzojë për blerje të votës dhe kërkon votim elektronik për...

Lajmet e fundit