Tirana
scattered clouds
15 ° C
15 °
15 °
44 %
2.6kmh
40 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ekspertet per covid

STUDIMI/ Covid-19 hyn në trupin tonë përmes hundës, ja çfarë thonë ekspertët

Një nga shenjat dalluese të koronavirusit është humbja e nuhatjes dhe shijes. Sipas një studimi të publikuar nga BBC, ka ndryshim...

Lajmet e fundit