Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ekspertet e kriminalistikes

Gjendet trupi i pajetë i 36-vjeçarit brenda stanit, pranë tij dhe një pistoletë

Trupi i pajetë i 36 vjeçarit është gjetur gjatë ditës së sotme në një stan të fshatiti Kollogjesh të komunës Shën-Gjergj. ...

Lajmet e fundit