Tirana
overcast clouds
16 ° C
16 °
16 °
63 %
2.6kmh
90 %
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ekspert

Mos hapja e kufijve nga BE, eksperti i ekonomisë: Qeveria hesht sepse është një dështim i drejtpërdrejt i saj

Eksperti i Ekonomisë Dritan Shano ka folur për situatën e Covid ku thekson se qeveria hesht për mos hapjen e kufijve nga BE për...

Tërmeti në Turqi, eksperti paralajmëron ortekë dhe rrëshkitje të dheut

Eksperti i katastroface Yildrim Gungor ka paralajmëruar qytetarët se pas tërmeti të fuqishëm 5.7 ballë që goditi kufirin Turqi-Iran mëngjesin e sotëm, do të...

Arrestohet 19-vjeçari shqiptar në Greqi, ishte ‘ekspert’ i vjedhjeve, 16 në seri brenda 2 muajve (FOTO- VIDEO)

Arrestohet 19-vjeçari shqiptar në Greqi,  ishte "ekspert" i vjedhjeve.   Policia greke kishte kohë që e kerkonte 19-vjeçarin në fjalë pasi...

Lajmet e fundit