Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

eksperiment

Eksperimenti i Robit tronditës. Mban në sup prehrat e një jave dhe s’lahet prej një viti për një qëllim madhor

Eksperimenti i Rob duke mbajtur mbi vete mbeturina është bërë me qëllim që të hapë sytë e njerëzve nga çfarë i rrethon. ...

Lajmet e fundit