Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ekspedite

Shqiptarë, serbë e maqedonas bashkë në Kilimanxharo. Njihni grupin e vajzave dhe djemve që valvitën flamurin kombëtar

Një ekspeditë ka bërë bashkë shqiptarët me serbët, maqedonasit, austriakët dhe sllovenët. Një shembull tipik kur sporti, pasioni, të rinjtë, qytetarët e denjë... bëjnë...

Lajmet e fundit