Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

Ekspedita arkeologjike

Kryegjyshata Bektashiane i pengoi ekspeditën, misioni arkeologjik vazhdon gërmimet në Hadrianopolin e lashtë, flet arkeologu

Misioni arkeologjik shqiptaro-italian me në krye drejtues të punimeve profesor Dhimitër Çondin, ka nisur një ekspeditë kërkimore në Luginën e Drinosit në Gjirokastër dhe...

Lajmet e fundit