Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Eksodi

Përkujtohet 20-vjetori i eksodit kosovar, Majko krah Bashkim Shehut në Kukës: Kemi mbetur akoma me kufirin e ish-Jugosllavisë

Ministri i Diasporës, Pandeli Majko, ka deklaruar se kufiri mes Kosovës dhe Shqipërisë vazhdon të jetë po ai i ish-Jugosllavisë dhe duhet punuar për...

Eksodi i vitit 1999, Nishani dekoron qytetin e Kukësit me “Nderi i Kombit”

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani i dha sot qytetit të Kukësit dekoratën “Nder i Kombit” për solidaritetin, mikpritjen e rrallë dhe humanizmin e pashoq...

Lajmet e fundit