Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

eksodi kosovar

Eksodi i vitit 1999, Nishani dekoron qytetin e Kukësit me “Nderi i Kombit”

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani i dha sot qytetit të Kukësit dekoratën “Nder i Kombit” për solidaritetin, mikpritjen e rrallë dhe humanizmin e pashoq...

Lajmet e fundit