Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

eksodi i shqiptareve

Papa Françesku nderon PROFETIN që mbrojti shqiptarët dhe tha: Ishin si të dënuar nga rrathët e ferrit

Dom Artur Jaku risjell në vëmendje një ngjarje të rëndësishme për shqiptarët, eksodin e vitit ’90 drejt Italisë, por nëpërmjet një ceremonie të veçantë...

Lajmet e fundit