Tirana
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
93 %
1.8kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ekskluziviteti i rinasit

Hiqet ekskluziviteti i “Rinasit”, Haxhinasto: Shumë shpejt nisin fluturimet nga aeroporti i Kukësit

Ministri i Transportit dhe Infrastukturës, Edmond Haxhinasto, gjatë një konference për media, ka njoftuar për nënshkrimin e një marrëveshje të re për heqjen e...

Lajmet e fundit