Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ekrani

Prej 14 vitesh, “Zonja Tefta” heq dorë nga ekrani, ja arsyeja

Tefta Panagoja, e njohur ndryshe si “Zonja Tefta” na ka shoqërura prej 14 vitesh në ekranet tona. Mirëpo së fundmi ajo ka lajmëruar të...

Fëmijët e ekranit në kurthin e Kapiten Gremçit

Nga JETA DEDJA Kur në një program televiziv marrin pjesë fëmijë dhe të rritur, kush e ka timonin? Të rriturit sigurisht. Po...

Lajmet e fundit