Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ekonomist

Këmbimi i territorit në Ballkan ose ‘hapja e dyerve të ferrit’, ANALIZA e The Economist

Nëse Kosova  dhe Serbia këmbejnë parcela toke, procesi nuk mbaron aty. Dhjetë vite më parë Kosova shpalli pavarësinë nga Serbia. Shqiptarët, të...

Kullat në Tiranë, ekonomisti: Bizneset do të detyrohen me ligj t’i marrin zyrat aty

Ekonomisti Dritan Shano, i ftuar në emisionin "Tonight Ilva Tare" ka folur mbi debatin e ndërtimit të kullave në Tiranë. Sipas...

Lajmet e fundit