Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ekonomia shqiperia

“Lidhjet kritike”, Banka Botërore publikon raportin: Shqipëria e fundit në rajon, më dobët investimet e huaja

Banka Botërore ka publikuar një raport ditën e sotme të quajtur “Lidhjet Kritike: Promovimi i Rritjes Ekonomike dhe Resiliencës në Evropë dhe Azinë Qendrore”....

Lajmet e fundit