Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
2.1kmh
0 %
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ekonomia kriminale

A e dini sa shumë janë 2 miliardë euro? Krahasimi i shifrave të ekonomisë që tregojnë pushtetin e frikshëm të prodhuesve të drogës në...

Ambasadori i ri i OSBE në Shqipëri, Bernd Borchardt, ka bërë mbrëmë një deklaratë të fortë në Ora News, kur ka pohuar në “Tonight...

“Në Shqipëri ka njerëz me makina luksoze dhe që janë të papunë. Kemi ekonomi kriminale”

A janë më të pasur shqiptarët? Eksperti i çështje sociale, Kosta Bajraba i ftuar në “Ekopolitikë” në Rtv Ora News, mendon se po, por...

Lajmet e fundit