Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ekoniomi

Krijohet Dhoma Kombëtare e Zejtarisë, ministrja Ekonomi: Sektor që rrit punësimin

Ministrja e Zhvillimit Ekonomik, Turizmit, Tregtisë dhe Sipërmarrjes, Milva Ekonomi, zhvilloi sot një vizitë në Panairin e Punës në Pallatin e Kongreseve, ku mori...

Lajmet e fundit