Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ekomoni

Ndihma ekonomike, Manastirliu: Sistemi elektronik zbuloi 19,780 abuzues në kurriz të familjeve të varfra

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu deklaroi nga foltorja e Kuvendit se skema e re e ndihmës ekonomike i ka dhënë mundësinë...

Lajmet e fundit