Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

eklipsi total i henes

Edhe pak ditë nga eklipsi total i Hënës, më i gjati në një shekull do ketë ndikim të madh mbi njerëzit

Hëna e përgjakur, apo eklipsi total i Hënës do të ndodhë këtë muaj dhe do jetë eklipsi më i gjatë në 100 vite. ...

Lajmet e fundit