Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

eklipsi henor

Kryeministri Rama i magjepsur nga fenomeni i rrallë, shikoni çfarë poston

Edhe kryeministri Edi Rama është përfshirë nga entuziazmi i një eventi të rrallë astronomik që po ndodh aktualisht. Rama ka filmuar...

Nis eklipsi hënor më i rrallë në 100 vite (Pamjet LIVE)

Ka nisur eklipsi i plotë hënor më i rrallë në një shekull. Pamjet janë të dukshme edhe nga Shqipëria, ku Hëna...

Edhe pak ditë nga eklipsi total i Hënës, më i gjati në një shekull do ketë ndikim të madh mbi njerëzit

Hëna e përgjakur, apo eklipsi total i Hënës do të ndodhë këtë muaj dhe do jetë eklipsi më i gjatë në 100 vite. ...

Diçka e pazakontë ka ndodhur në qiellin e Tiranës pak minuta më parë (FOTO)

Ashtu siç ishte paralajmëruar edhe më herët, pak minuta më parë qiellin e Tiranës dhe të gjithë Shqipërisë ka qenë mundësia për të parë...

Lajmet e fundit