Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
9 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

eklarina hoxha

Kur vlonjatja që shau protestuesit në çadër bënte sherr në TV (Video)

Eklarina Hoxha është gruaja që sot bëri skena në çadrën e PD-së duke ofenduar protestuesit dhe duke bërë thirrje pro kryeministrit. ...

Lajmet e fundit