Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
67 %
0.5kmh
75 %
Hën
15 °
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ekipi i kastriotit

SKANDALI/ 3 vjet më parë tentoi të rrëmbejë gazetarin, sot kërcënon një kryeredaktor por Alban VOGLIT s’i hyn ‘gjemb në këmbë’

Alban Vogli, presidenti i ekipit të Kastriotit Krujës është i paprekshëm. Dhe këtë e konfirmon edhe policia e cila thotë se...

Lajmet e fundit