Tirana
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
93 %
1.8kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ekipi i futbllit i bllokuar

Tajlandë, shpëtohen deri tani 6 djem nga skuadra e futbollit e bllokuar në shpellë

Shkon në 6 numri i personave që janë nxjerrë nga shpella në Tajlandë. Anëtarët e një ekipi futbolli dhe trajneri i...

Lajmet e fundit