Tirana
broken clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
13 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ekioska ne tirane

Vendosen e-KIOSKA në Tiranë, ja për çfarë shërbejnë dhe dokumentet që mund të tërhiqni

Njësoj si një bankomat, edhe njësitë administrative të Tiranës ofrojnë shërbim më të thjeshtë për qytetarë, që vetëm në pak minuta mund të tërheqin...

Lajmet e fundit