Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

ejona

Nuk kishin krevat, Ejona dhe Ademi sot bëjnë jetë luksi (FOTO)

Edhe pse aventura në spektakltin “Big Brother”, nuk zgjati shumë, konkurentët Ejona Dhe Ademi që ishin dhe të martuar prej vitesh, arritën të marrin...

Lajmet e fundit