Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

ejden dino

Vrau Madrit Ulqinakun në mes të Elbasanit, prangoset autori 18 vjeçar, nip i “Mandelës”

Horgito Peqini, 18 vjeç që qëlloi për vdekje ditë më parë Madrit Ulqinakun në mes të Elbasanit, është prangosur nga Policia e këtij qyteti....

Gjykata lë në burg 18 vjeçarin, jep masat në mungesë dhe për dy bashkëpunëtorët e vrasjes së Madrit Ulqinakut

Togat e zeza të Elbasanit kanë dhënë masën e sigurisë "Arrest në burg" për Ejden Dinon, 18 vjeçarin që u arrestua menjëherë pas vrasjes...

Arrestohet një nga bashkëpunëtorët e vrasjes në Elbasan, Madrit Ulqinaku u vra nga një 18 vjeçar (EMRAT – NGJARJA)

Horgito Peqini është autori i vrasjes së Madrit Ulqinakut mbrëmjen e djshme në Elbasan, thotë Policia e këtij qyteti. 18 vjeçari ka qenë i...

Lajmet e fundit