Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
51 %
5.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
13 °
Die
16 °
E mërkurë, 14 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Ej, shiheni pak shkollën tonë

Veliaj poston FOTO dhe etiketon shoqet e shkollës Ministre: Ej, shiheni pak shkollën tonë

Bashkia e Tiranës ka rikonstruktuar ambientet e shkollës “Dora D’Istria” dhe ka shtuar sipërfaqen e ambienteve të reja, e ndërsa pritet që kjo të...

Lajmet e fundit