Tirana
broken clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
0.5kmh
75 %
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
12 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

einxhel

Fqinji bezdis Einxhel Shkirën, moderatorja e paralajmëron publikisht (FOTO)

Einxhel Shkira, një nga moderatoret më të ndjekura është duke shijuar shtatzaninë e saj. Së fundmi ajo ka ndarë një shqetësim nnë rrjetet sociale, ku...

Einxhel konfirmoi shtatzëninë, vjen reagimi i parë i Dj Dagz (FOTO)

Pas përfundimit të “Big Brother VIP”, Einxhel Shkira dhe DJ Dagz janë një ndër çiftet më të komentuara në medien rozë. Ditën e djeshme moderatorja...

Einxhel konfirmon shtatzëninë me Dj Dagz: Mezi po presim të të prekim duart e tua të vogla

Moderatorja dhe ish-konkurentja e Big Brother Vip, Einxhel Shkira konfirmon zyrtarisht shtatzëninë me partnerin e saj, edhe ai ish-konkurent i shtëpisë më të famshme...

Einxhel i propozon martesë Dagzit, kjo është përgjigja e tij

Një ndër çiftet më të komentuar është Einxhel dhe Dj Dagz. Që prej daljes së tyre nga shtëpia e Big Brother Vip, aty ku...

Prishet miqësia, Einxhel i jep “goditjen” e fundit Beniadës

Si duket marrëdhënia e dy "motrave" mes Einxhelit dhe Beniadës ka marrë fund. Ndonëse, brenda në shtëpinë e Big Brother, Einxhel deklaronte se e...

I dhuroi unazë Einxhelit, Dagz tregon për herë të parë nëse kemi fejesë

Einxhel Shkira dhe Arbër Gumnishtja, ose ndryshe ashtu si dhe të jgithë e njohim Dj Dagz, kaë qenë një ndër çiftet më të komentuar...

Einxhel dhe Dagz i japin fund beqarisë? Foto që bëri “lëmsh” ndjekësit

Einxhel dhe Dj Dagz kanë qenë një ndër çiftet më të komentura brenda shtëpisë së Big Brother Vip. Edhe pas përfundimit të emisionit, ata...

Pas ofendimeve të rënda, pendohet Stresi, i kërkon FALJE publikisht Einxhelit: Je shumë vajzë e mirë!

Sherri mes Stresit dhe Einxhel Shkirës disa muaj më parë bëri bujë në media. Reperi e ofendoi rëndë moderatoren dhe kështu filluan sharjet ndaj...

Brenda shtëpisë ishin si motra/ Kriset marrëdhënia mes Einxhel dhe Beniadës? Zbulohet arsyeja

Përveç romancave, brenda shtëpisë së “Big Brother VIP Albania” ka pasur edhe shumë marrëdhënie të ngushta shoqërore që janë krijuar mes banorëve. Një prej tyre...

Nga marrëdhënia me Donaldin dhe Einxhel te mospërputhja me Monikën, Beniada flet “pa dorashka” 

Pas përfundimit të “Big Brother Vip”, finalistët tashmë janë duke bërë daljet e para televizive. Së fundmi ka qenë Beniada, ajo e cila ka folur...


Lajmet e fundit