Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Einxhel Shkira

VIDEO/ E quajti ku*vë, moderatorja i përgjigjet ‘dhëmb për dhëmbë’ Stresit: Meqë s’të llogariti kërkush…(E PLOTË)

Këngëtari Stresi ofendoi më fjalë shumë të rënda ish-moderatoren sportive, Einxhel Shkira, pasi kjo e fundit doli kundër dhunës së të rinjve në protestën...

Dhuna në protestë PËRÇAN ‘Vipat’, Stresi lëshon gojën ndaj moderatores: S’ke lënë k… pa thy dhe del një k*rvë si ti dhe…(E PLOTË)

Dhuna në protestë ka përçarë disa nga personazhet e njohur në Shqipëri. Një pjesë e tyre kanë dalë të protestojnë në...

Thyen rregullat e karantinës! Gjobitet moderatorja shqiptare, revoltohet me policët: Ti kur je në shtëpi vetëm përdor prezervativ? (VIDEO)

Moderatorja Einxhel Shkira ka shkelur rregullat e vendosura nga qeveria për parandalimin e përhapjes së koronavirusit. Ajo është gjobitur nga policia,...

“Unë jam më shumë se pjeshka mbi taka, kanë tentuar të shesin me imazhin tim”, moderatorja e njohur heq dorë nga televizioni (MESAZHI)

Moderatorja e njohur, Einxhel Shkira së fundmi ka vendosur të heqë dorë nga projektet televizive.   Ajo është shumë aktive në...

Einxhel poston foto nga pishina dhe provokon ndjekësit

Einxhel Shkira është ndër moderatoret më të pëlqyera dhe më të përfolura njëkohësisht. Moderatorja është shumë aktive në rrjetet sociale dhe...

‘Objekt për t’ua kujtuar lukuninë burrave’, Einxhel Shkira i kundërpërgjigjet shkrimtares: Mos justifikoni përdhunuesit, përdhunimi s’vjen nga veshja

Shkrimtarja e njohur, Flutura Açka ditën e djeshme ka reaguar nëpërmjet rrjeteve sociale lidhur me veshjet e vajzave në ekranet televizive, ndërsa i ka...

‘Më bënë puç’, Einxhel Shkira tregon ç’i ndodhi në televizion

Einxhel Shkira është ndër moderatoret më të pëlqyera dhe më të përfolura njëkohësisht. Moderatorja prej disa kohësh është shkëputur nga ekrani,...

I ka munguar prej kohësh ekranit, zbulohet ku do e shohim Einxhel Shkirën

Einxhel Shkira është ndër moderatoret më të pëlqyera dhe më të përfolura njëkohësisht. Moderatorja prej disa kohësh është shkëputur nga ekrani,...

Me këmishën zbërthyer, provokon moderatorja e njohur: Djalë ti s’mund të ma japësh mua (FOTO)

Ndonëse po bën disa kohë që është shkëputur nga televizioni, moderatorja e njohur Einxhel Shkira është mjaft aktive në rrjetet sociale. ...

E dinim single, ndjekësit kapin ‘mat’ Einxhel Shkirën me një mashkull misterioz

Einxhel Shkira është ndër moderatoret më të pëlqyera dhe më të ndjekura njëkohësisht. Edhe pse ajo është shprehur së është single,...

Lajmet e fundit