Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Einxhel Shkira kujton tradhëtinë e parë dhe faji i ngelet këngëtarit shqiptar

Einxhel Shkira kujton tradhëtinë e parë dhe faji i ngelet këngëtarit shqiptar

Moderatorja Einxhel Shkira ka kujtuar tradhëtinë e parë dhe shkak është bërë kënga e re e Brunos, një ripunim i këngës së famshme të...

Lajmet e fundit